Plaukimo nauda dailinant kūno linijas. Ar įmanoma padailinti ir sustiprinti kūną plaukiant?

Fizinis aktyvumas – tai vienas iš pagrindinių sveikos gyvensenos veiksnių, padedančių ne tik gerai jaustis, bet ir turėti gražų kūną. Specialistai pataria rūpintis savimi ir išbandyti plaukimą, kuriuo užsiimant dirba visi kūno raumenys ir širdies bei kraujagyslių sistema. Bent valandą laiko praleidus vandenyje galima sudeginti tiek pat kalorijų, kiek bėgant: ir jokio neigiamo poveikio kaulams ar sąnariams. Užsiimant tokia veikla reguliariai pastebima, kaip stiprėja kūnas – tai jaučiama ne tik iš vidaus, bet ir matoma vizualiai.

Remiantis moksliniais duomenimis, plaukimas yra viena iš sporto šakų, teikiančių daugiausiai naudos sveikatai. Aktyviai leidžiant laiką vandenyje dirba visas kūnas: didėja jėga ir ištvermė, padažnėja širdies susitraukimai, tačiau stresas kūnui nėra sukeliamas. Taip pat tokia veikla turi teigiamos įtakos širdies, plaučių darbui, kraujospūdžiui ir hipertenzijai.

Žmonės, turintys problemų su svoriu, dažniausiai sportuoja sporto salėje, tačiau pamiršta arba nežino vieno svarbaus fakto – numesti papildomus kilogramus galima ir plaukiojant. Padažnėjus širdies susitraukimams, dega kalorijos, o pasipriešinimas vandeniui stiprina raumenis, įtraukiant į darbą rankas ir kojas. Tačiau specialistai įspėja, kad norint numesti svorio, šalia plaukimo užsiėmimų svarbu laikytis sveikos ir subalansuotos mitybos.

Norėdami padailinti savo kūno formas plaukiodami išbandykite įvairiausias technikas. Būdami vandenyje sudarykite tokias sąlygas savo kūnui, kad šis galėtų priešintis – bet kokie daiktai, kurie apsunkina atsispyrimą ir plaukimą, didina kūno jėgą. Taip pat būkite universalūs ir išbandykite įvairias plaukimo padėtis: daugiausiai kalorijų sudegina plaukimas peteliške, krūtine, nugara. Treneriai rekomenduoja skirtingas padėtis derinti tarpusavyje: sunkiausiomis plaukti po minutę ar dvi, o vėliau rinktis laisvąjį stilių.

Norite sustiprinti ir pagražinti savo kūną? Užsukite į „Aušra Spa“! Baseino ir pirčių erdvėje Jūsų laukia viso kūno treniruotės, plaukimo pamokos, mankštos ir dar daugiau. Mūsų centre dirbantys profesionalai pasiruošę Jums padėti. Laukiame Jūsų!

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl slapukų įrašymo. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti – privatumo politikoje.