Sveikatinimas ir SPA

Atsipalaidavimui

SPA erdvė

Visuotinio nerimo kupinais laikais vis aiškiau suprantame kaip yra gera kartais nors trumpam stabtelėti, susimąstyti, atsigręžti į save, įsigilinti į tikruosius savo kūno bei dvasios poreikius. Jaučiame, kaip svarbu yra savo aplinkoje atrasti ypatingas vietas, kurios padeda atgauti vidine ramybę, atsistatyti fizines jėgas bei persikrauti.

SPA zonoje jūsų lauks himalajų druskos ir infraraudonųjų spindulių relaksacijos kambarys. Tyrimai rodo, kad neigiami jonai, esantys himalajų druskos įkvepiamame ore, skatina serotonino („laimės hormono”) išsiskyrimą organizme. Padidėjęs serotonino kiekis gali pagerinti nuotaiką, sumažinti stresą, stimuliuoti virškinimą ir padidinti energijos lygį dienos eigoje. Himalajų druskos kristalų skleidžiama šviesa skatina kūno atsipalaidavimą, pailsina akis nuo mėlynosios šviesos, kurią skleidžia išmanieji įrenginiai. Infraraudonųjų spindulių šiluma pagreitina organizmo regeneracinius procesus, stiprina organizmo imunitetą, atpalaiduoja.

Masažas, kaip geros savijautos ir sveikatingumo šaltinis, buvo žinomas dar gilioje senovėje. Masažas atpalaiduoja ir nuramina, suteikia jėgų ir padeda pasijusti geriau, šalina raumenų, sąnarių, galvos skausmus, gerina kraujotaką ir virškinimą, šalina kojų patinimą, koreguoja laikyseną, šalina miego sutrikimus.

SPA erdvėje unikali ir moderni sausos vandens srovės masažo lova – atpalaiduoja raumenis, mažina lėtinį skausmą, gerina kraujo ir limfos apytaką, gerina medžiagų apytaką audiniuose, gerina raumenų veiklą, skatina sąnario skysčio išsiskyrimą ir apytaką, didina sąnarių ir stuburo paslankumą, mažina stresą ir nuovargį, gerina savijautą.

Taip pat dinaminis giluminis masažas – maloniai atpalaiduoja ir stimuliuoja raumenis, kurių neįmanoma pasiekti masažuojant rankomis, šilumos terapija – skatina organizmo apykaitą, leidžia pasimėgauti procesu. StimaWELL tinka kai jums skauda, maudžia, gelia, tempia kaklo bei nugaros raumenis; dirbate sėdimą darbą ir mažai judate; ryte pabundate sustingusia ir skaudama nugara ar kaklu; vargina kaklo raumenų įtampos provokuojami galvos skausmai, nugaros raumenų silpnumas ar raumenų įtampa.

Pasirūpinkite savo fizine ir emocine gerove.

Apsilankyti
50.00 

Dovanų kuponas gali būti panaudotas Aušra SPA paslaugoms įsigyti.

100.00 

Dovanų kuponas gali būti panaudotas Aušra SPA paslaugoms įsigyti.

200.00 

Dovanų kuponas gali būti panaudotas Aušra SPA paslaugoms įsigyti.

Jūsų apsilankymui yra būtina išankstinė registracija

rezervuoti laiką