Baseinas Sūkurinės vonios

Kūno tonizavimui

Vandens erdvė

Šiandien mūsų gyvenimas tampa vis greitesnis ir intensyvesnis  – nuolatos skubame, patiriame daug streso tiek darbe tiek aplinkoje. Daugelis svajoja nors trumpam ištrūkti pailsėti, pasilepinti šiluma bei  vandens teikiamais malonumais. Aušra SPA – tai kurortas Kauno miesto centre ištisus metus.

Čia veikia dviejų takelių plaukimo baseinas, kuriame siūlomi įtraukiantys užsiėmimai vandenyje – nuo plaukimo pamokų iki įvairių specializuotų mankštų bei individualių specialistų konsultacijų, vykdoma kineziterapija vandenyje bei įvairūs organizmą stiprinantys ir atstatantys užsiėmimai.

Pirmasis baseinas Kaune su modernia masažine įranga! Visus norinčius ne tik pasilepinti poilsiu, bet ir gauti naudos sveikatai, kviečiame išbandyti modernios technologijos gydomąjį masažinį baseiną, kurio kiekvienoje įlankoje galėsite išmėginti oro ir vandens srovių masažą atskiroms kūno dalims.

Galėsite mėgautis ir laiką leisti dviejose sūkurinėse šilto vandens voniose (Jakuzzi), kuriose įrengtos oro ir vandens srovių – masažinės, sėdimos bei gulimos vietos. Jos  leis atsipalaiduoti ir pamiršti miesto šurmulį.

 

Apsilankyti

Plaukimo baseinas

  • Ilgis: 25 m;
  • Gylis: 1, 40 m;
  • Du plaukimo takeliai.

Masažinis baseinas

Pirmasis baseinas Kaune su modernia masažine įranga! Kiekvienoje masažinėje įlankoje yra atliekami skirtingų kūno dalių masažai.

Sūkurinė vonia

Galėsite mėgautis ir laiką leisti dviejose sūkurinėse šilto vandens voniose (Jakuzzi), kuriose įrengtos oro ir vandens srovių – masažinės, sėdimos bei gulimos vietos.

Vaikų baseinas

Puikus pasirinkimas praleisti laiką šeimoms su mažais vaikais!
  • Vaikų baseino gylis: 40cm.
50.00 

Dovanų kuponas gali būti panaudotas Aušra SPA paslaugoms įsigyti.

100.00 

Dovanų kuponas gali būti panaudotas Aušra SPA paslaugoms įsigyti.

200.00 

Dovanų kuponas gali būti panaudotas Aušra SPA paslaugoms įsigyti.

Jūsų apsilankymui yra būtina išankstinė registracija

rezervuoti laiką