Kameros Nr. Įrašymo įrenginys ir laikmenos talpa Duomenųsaugojimo

terminas

Informacijossunaikinimo

būdas

Galimybėžiūrėti

realiu laiku

Galimybė atlikti įrašų paiešką pagal datą /laiką Vaizdofiksavimo režimas Kameros vieta Fiksuojamas vaizdas (erdvė)
1 Dahua NVR, 6TB Apytiksliai 3 savaitės Užrašoma nauja informacija Yra Yra Fiksuojant judėjimą zonoje Vytauto pr.29, fasadas, serverinių patalpos Vytauto pr.29, fasadas, automobilių stovėjimo aikštelės, įėjimas į pastatą, serverinių patalpos
2 Dahua NVR, 3TB GB Apytiksliai 3 savaitės Užrašoma nauja informacija Yra Yra Fiksuojant judėjimą zonoje Vytauto pr.27, fasadas, 1a. laiptinė Vytauto pr.27, įėjimas į pastatą.
3 Dahua NVR, 18TB GB Apytiksliai 3 savaitės Užrašoma nauja informacija Yra Yra Fiksuojant judėjimą zonoje Vytauto pr.23, fasadas, koridoriai, laiptinės, holai, kavinės „Cofee One“ patalpa. Vytauto pr.23, fasadas, automobilių stovėjimo aikštelės, įėjimai į pastatą, koridoriai, laiptinės, holai, kavinės „Cofee One“ patalpa.
4 Dahua NVR, 16TB GB Apytiksliai 3 savaitės Užrašoma nauja informacija Yra Yra Fiksuojant judėjimą zonoje Vytauto pr.23, fasadas iš Šiaulių g. pusės, laiptinės, „Aušra SPA“ baseinų salė, priimamasis. Matomas įėjimas į patalpas
3 Dahua NVR, 3TB GB Apytiksliai 3 savaitės Užrašoma nauja informacija Yra Yra Fiksuojant judėjimą zonoje Automobilių stovėjimo aikštelė Šiaulių g./Kaunakiemio g. Automobilių stovėjimo aikštelė Šiaulių g./Kaunakiemio g.
3 Dahua NVR, 3TB GB Apytiksliai 3 savaitės Užrašoma nauja informacija Yra Yra Fiksuojant judėjimą zonoje Automobilių stovėjimo aikštelė Šiaulių g./Karo Ligononės g. Automobilių stovėjimo aikštelė Šiaulių g./Karo Ligononės g.