Pirčių erdvė

SIELOS RAMYBEI

Pirtys

Subtili ir raminanti aplinka padės Jums bent trumpam pamiršti aplinkinį pasaulį, miesto šurmulį, atkurti savo vidinę pusiausvyrą, o po pirčių procedūrų kviesime pasimėgauti kvapnia žolelių arbata.

Skirtingos pirtys – skirtingiems poreikiams. Sauna – su himalajų druskos sienele, lietuviška ir garinė pirtis.

Himalajų druskos kristaluose yra randamos maždaug aštuoniasdešimt keturios mineralinės medžiagos, kurios svarbios ir žmogaus organizmui. Esant atitinkamai temperatūrai druskos kristalai išskiria visas mineralines medžiagas, kurias būdami pirtyje įkvepiame ir prisotiname jomis savo kūnus, taip pat didėja energijos lygis bei gerėja nuotaika, lengvėja kvėpavimas.

Lietuviška pirtis – su onikso akmens fragmentu, tai sėkmės, džiaugsmo ir gyvenimo stabilumo akmuo, žadinantis entuziazmą, stiprinantis ištvermę bei ryžtą.

Garinės pirties išskirtinumą sukuria eteriniai aliejai ir unikalus dizainas. Garinė pirtis atpalaiduoja visą kūną, teigiamai veikia sąnarius, stimuliuoja širdies darbą, bei stiprina organizmą.

Pirčių nauda sveikatai patvirtinta net moksliniais tyrimais. Pirtis lėtina senėjimo procesą, padeda pašalinti toksinus iš organizmo, gerina kraujotaką, sportinius rezultatus, pagerina raumenų funkciją ir atsistatymą, padeda numesti svorio ir sumažinti kūno riebalų kiekį, padeda formuoti sveiką smegenų audinį, stimuliuoja natūralią organizmo imuninę sistemą.

Sveikatingumo ir poilsio oazė, kurioje atgausite jėgas, pailsėsite, pagerinsite sveikatą ir pajausite vidinę ramybę.

Apsilankyti

Lietuviška pirtis

  • Temperatūra: 65°C
  • Drėgnumas: 25 % – 35 %

Sauna

  • Temperatūra: 85°C
  • Drėgnumas: 10 % – 20 %

Garinė pirtis

  • Temperatūra: 40°C – 50°C
  • Drėgnumas: 85 % – 95 %
50.00 

Dovanų kuponas gali būti panaudotas Aušra SPA paslaugoms įsigyti.

100.00 

Dovanų kuponas gali būti panaudotas Aušra SPA paslaugoms įsigyti.

200.00 

Dovanų kuponas gali būti panaudotas Aušra SPA paslaugoms įsigyti.

Jūsų apsilankymui yra būtina išankstinė registracija

rezervuoti laiką