UAB „AušraSPA“ dovanų kuponų įsigijimo ir naudojimo taisyklės

 1. UAB „AušraSPA“ Dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka pasinaudoti UAB „AušraSPA“ teikiamomis paslaugomis. Dovanų kuponą reikia pateikti prieš atsiskaitant už paslaugas.
 2. Dovanų kuponas patvirtina Dovanų kupono turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone nurodyta suma ir/ar paslauga, Dovanų kupono galiojimo metu.
 3. Dovanų kuponą galima įsigyti šiais būdais:

3.1. Atvykti į UAB „AušraSPA“- baseino ir pirčių erdvę ir registratūroje už jį sumokėti. Tokiu atveju Dovanų kuponą atsiimsite iš karto.

3.2. Dovanų kuponą įsigyti internetinėje svetainėje www.ausraspa.lt. Apmokėjimas už Dovanų kuponą atliekamas per mūsų mokėjimo partnerių Paysera.lt apmokėjimo sistemą, kuri yra patikima ir atsako už saugų duomenų pateikimą bei vartotojų apsaugą. Gavus apmokėjimo patvirtinimą, Dovanų kuponas bus išsiųstas Jūsų nurodytu elektroniniu paštu.

3.3. Įsigydami dovanų kuponą internetinėje svetainėje galite rinktis ir fizinį dovanų kupono pristatymą, „Venipack“ pristatys siuntą Jūsų nurodytu adresu už papildomą mokestį, kuris bus nurodomas pasirinkus šią paslaugą dovanų kupono įsigijimo skiltyje ARBA galite pasirinkti nemokamą dovanų kupono atsiėmimą UAB „AušraSPA“ administracijoje.

 1. Dovanų kuponas galioja 3 mėnesius nuo jo pirkimo datos, jeigu Dovanų kupone nėra nurodyta kitaip.
 2. Asmeniui, įsigijusiam bilietą, abonementą, vertės ar paslaugos Dovanų kuponą ir nusprendusiam nesinaudoti SPA centro paslaugomis, pinigai už įsigytą prekę negrąžinami ir nekeičiami į kito tipo prekę ar paslaugą.
 3. Jeigu Dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai už nepanaudotą Dovanų kuponą negrąžinami.
 4. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiąjam asmeniui.
 5. Dovanų kuponas į grynuosius pinigus nekeičiamas.
 6. Dovanų kuponas atsiskaitymui už paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.

DOVANŲ KUPONAS SU PASIRINKTA VERTE taisyklės:

 1. Vienu dovanų kuponu mokėti galima tik vieną kartą. Jeigu atsiskaitant dovanų kuponu, paslaugų yra įsigyjama ne už visą sumą, skirtumas tarp dovanų kupono nominalo ir įsigytų prekių nėra grąžinamas.
 2. Jeigu išsirinktų paslaugų ar prekių kaina viršija dovanų kupone nurodytą sumą, skirtumą galima sumokėti patogiu atsiskaitymo būdu: grynaisiais, mokėjimo kortele arba pavedimu.
 3. Dovanų kupono galiojimo laikas yra 3 mėnesiai, nuo įsigijimo datos, nebent dovanų kupone nurodyta kitaip.
 4. Asmeniui, įsigijusiam bilietą, abonementą, vertės ar paslaugos Dovanų kuponą ir nusprendusiam nesinaudoti SPA centro paslaugomis, pinigai už įsigytą prekę negrąžinami ir nekeičiami į kito tipo prekę ar paslaugą.
 5. UAB SPA „Aušra“ nekeičia pamestų ar kitaip prarastų dovanų kuponų į naujus.
 6.  Dovanų kuponas gali būti patęsiamas toliau numatyta tvarka:

5.1. Pratęsti galiojimo terminą galima dovanų kuponui, kuris yra nepanaudotas, tačiau nuo jo galiojimo pabaigos praėjo ne daugiau nei 14 (keturiolika) dienų. Pratęsti Dovanų kuponą galima papildomam, iki 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų, terminui
(skaičiuojant nuo kreipimosi dėl pratęsimo dienos). Dovanų kupono pratęsimo paslaugai taikomas 10 (dešimties) € mokestis.

5.2. Dovanų kupono turėtojas gali pratęsti Dovanų kupono galiojimą aukščiau nurodytomis sąlygomis pateikiant prašymą el. paštu info@ausraspa.lt, kuriame nurodomas Dovanų kupono Nr./kodas, kurį prašoma pratęsti, jo pirkimo data ir prie tokio prašymo pridedama atlikto mokėjimo už Dovanų kupono galiojimo pratęsimo paslaugą kopija bei Dovanų kupono kopija.

5.3. Mokestis už dovanų kupono pratęsimo paslaugą turi būti atliktas į UAB SPA „Aušra“ banko sąskaitą LT24 7044 0600 0831 7707. Mokėjimo paskirtyje nurodoma Dovanų kupono pratęsimo paslauga ir kupono numeris/kodas. Patvirtinimas apie Dovanų kupono galiojimo pratęsimą siunčiamas prašymą pateikusiam asmeniui tuo pačiu el. paštu, kuriuo buvo atsiųstas prašymas. Dovanų kupono galiojimas pratęsiamas per 3 (tris) darbo dienas nuo prašymo su priedais bei mokėjimo įskaitymo į UAB SPA “Aušra” banko sąskaitą dienos.

UAB SPA „Aušra“ pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdami į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Apie bet kokius pakeitimus, taisymus ar papildymus, informacija bus skelbiama internetinėje svetainėje www.ausraspa.lt.